مستربچ آنتی باکتریال Hiperen AB

مستربچ آنتی باکتریال Hiperen AB ، عليرغم داشتن کيفيت بالاتر، داراي قيمت کمتري نسبت به انواع مشابه خارجي و داخلي موجود در بازار مي باشد.

اين دسته از مستربچ‌ها حاوي نانوذرات بایوسید (کشنده میکروارگانیسم) با يک ترکيب شيميايي کاملا جديد براي استفاده در انواع مصارف صنايع پلاستيک مي‌باشد. این مستربچ ها با استفاده از یک تکنیک اختصاصی سه مرحله ای (پتنت) که امکان دیسپرشن کامل و عدم تغییر مطلق در اندازه ذره را در فرایند تولید مستربچ فراهم می کند تولید می شوند. به همین دلیل محتوي مواد ضدميکروب اين مستربچ‌ها با کليه مواد پلاستيکي تا حد عالي ممزوج شده و خاصيت ضدميکروبي کامل به آنها مي‌بخشد.

اين مواد بصورت گرانول با پايه‌هاي مختلف پلاستيکي شاملPP, HDPE, LDPE, PS, PC, PET, ABS, PVC بر اساس نياز و محدوديتهاي صنايع مرتبط و مصرف کننده، طراحی، توليد و عرضه مي‌شوند. استفاده از درصدهاي بسيار کم اين گرانول‌ها (بين 2 تا 5 درصد وزني) در فرايند اختلاط و شکل دهي مواد پلاستيکي منجر به ايجاد قطعات و سازه‌هايي با خاصيت آنتي ‌باکتريال واقعي و کامل خواهد شد. همچنین پودرهای آنتی باکتریال (مانند پودرهای PVC و PE) نیز به همین روش تولید و در درصدهای بسیار پایین تر (کمتر از 1%) در فرایند شکل دهی برخی قطعات پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرند.

زمینه های کاربردی این محصول:

 1. الیاف و صنایع نساجی
 2. صنایع بسته بندی غذایی و دارویی
 3. کفپوش های پلیمری
 4. محصولات صنایع پلاستیک

  ویژگی های متمایز کننده این محصول

 1. مستربچ‌های آنتی‌باکتريال مذکور عليرغم داشتن کيفيت بالاتر، داراي قيمت کمتري نسبت به انواع مشابه خارجي و داخلي موجود در بازار مي باشد.
 2. کاملا شفاف بوده و هيچ رنگي به زمينه پليمري نمي‌دهد به طوري که رنگ طبیعی محصول کاملا حفظ مي‌شود. بدین خاطر به راحتی در پلاستیکهای شفاف در ضخامتهای متنوعی به کار برده می شوند.
 3. هیچ اثری بر روی خواص مکانیکی محصول پلاستیکی نهایی نمی گذارند.
 4. در کلیه فرایندهای شکل دهی پلاستیکها اعم از تزریق، اکستروژن، قالبگیری بادی، فیلم و الیاف به راحتی قابل استفاه بوده و در شرایط فرایند و تنظیمات عادی دستگاه ها هیچ گونه تغییری بوجود نمی آورند.
 5. از مکانيزم های مختلفی براي ميکروب کشي به طور همزمان استفاده مي‌کند بطوريکه باعث مي‌شود در همه شرايط محيطي مانند رطوبت زياد، محيط هاي خشک، فضاهاي تاريک و محيط هاي پر گرد و خاک قابل استفاده باشند.
 6. در مقابل انواع مختلف باکتري‌ها مانند E.Coli و قارچ‌ها مانند کپک نان و ميوه عملکرد موثری را از خود نشان می‌دهد.
 7. از ماندگاري بسيار بالا در مواد و قطعات پلاستيک برخوردار است.
اشتراک گذاری

محصولات مشابه